تبلیغات
دلنوشته های یک دختر - جمله ها ی زیبا

دلنوشته های یک دختر

خدا جانشین همه نداشته هاست

((هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند))

 

((زندگی اجبار است مرگ اخطار است دوستی فقط یکبار است اما جدایی بسیار است))

 

((به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد ، به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است))

((مهربانی را در نگاه منتظر کودکی دیدم که آبنباتش را به دریا انداخت تا اب شیرین شود))

 

((اینگونه باش:شاد اما دلسوز...ساده اما زیبا...مصمم اما بی خیال...متواضع اما سربلند...مهربان اما جدی...سبز اما بی ریا...عاشق اما عاقل...!!!!؟؟؟؟))

 

((زندگی مرگ است و مرگ است زندگی ... پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی)) ...

 

((دوست داشتن کسانی که دوستمان می‌دارند کار بزرگی نیست، مهم آن است آنهایی را که ما را دوست ندارند، دوست بداریم))

 

((فرشته ای از سنگ پرسید : چرا مانند خاک از خدا نمی خواهی که از تو انسان بسازد ؟ سنگ تبسمی کرد و گفت : هنوز آنقدر سخت نشده ام که مستحق چنین خواسته ای باشم))

 

((آسمون به ماه میگه: عشق یعنی چی؟ ماه میگه: یعنی اومدن دوباره‌ی تو...، ماه میگه؟ تو بگو عشق یعنی چی؟ آسمون میگه : انتظار دیدن تو))

آنان که آفتاب را به زندگی دیگران هدیه می کنند بی شک خود غرق نورند.لبخندی که بر لبانم نشسته است به اصرار عکاس است وگرنه من کجا و سیب سرخ کجا؟بوی عطر آگین می آید شاید تو در مسیر باد ایستاده ای!؟


دعاهایت را اجابت می کند ان که آسمان را می گریاند تا گلی را بخنداند!دلتنگ کودکی ام یادش بخیر قهر می کردیم تا قیامت و لحظه ای بع قیامت می شد.نوشته شده در دوشنبه 3 تیر 1392 ساعت 08:48 ب.ظ توسط دلسا نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Design By : Pars Skin